تبلیغات

عضویت در سایت پرسش و پاسخ رایج جوانان

تبلیغات
عضویت در سایت
مطالب ارسالی
لینک دوستان
آمار و اطلاعات سایت
» بازدید های امروز : 1
» بازدید های دیروز : 1
» بازدید های این ماه : 1
» کل بازدید ها : 1
» تعدادکل مطالب ارسالی:
Free Page Rank Tool

بهترین هدیه به آقایان!

بهترین هدیه به عشق خود

تمامی مباحث و مطالب این وبسایت مطابق با کشور عزیزمان ایران می باشد 

آموزش کارامد افزایش قد

عضویت در سایت

» از امروز با خونسردی شکستن لیوان ها را بپذیریم
ارسال شده توسط : معتمد | در تاریخ : جمعه 14 اسفند 1388 | موضوع :

همین امروز طوری زندگی کنید که گویی آخرین روز زندگی شما است، البته شاید هم باشد!! 50 سال دیگر،20 سال دیگر و یا همین امروز؟ واقعیت این است که ما هیچ کدام نمی دانیم که آخرین روز زندگی مان کی است.

وقتی خبر درگذشت مردی را در پشت فرمان اتومبیلش را شنیدم با خودم گفتم آیا به خانواده اش گفته که چقدر دوستشان داشته اس؟ آیا زندگی خوبی داشته اس؟ آیا قدرت عشق را درک کرده است؟.

 متاسفانه بیشتر ما طوری کارهایمان را پشت گوش می اندازیم که گویی برای ابد زنده هستیم. ملاقات یک دوست ، گفتن یک جمله محبت آمیز، شنیدن حرف نزدیکان و همه کارهای دیگر را عقب می اندازیم و وقت خود را صرف امور بی اهمیت می کنیم. همین اکنون بهتر است تصمیم بگیریم که در روز زندگی کنیم، آن هم طوری که گویی آخرین روز است…..

زندگی یک تغییر و تحول واقعی است هر چیزی شروع و پایانی دارد. هر درخت به یک حجم خاص می رسد و سپس به زمین بر می گردد. حسم ما نیز متولد می شود و می میرد. لیوان تولید شده می شکند! اگر این واقعیت را بپذیرید، وقتی چیزی می شکند، نا امید نمی شوید و برای مدتی که آن را در اختیار داشته بودید شکرگزار خواهید بود. فقط بپذیرید که همه چیز به موقعیت اولیه خودش بر می گردد. پس خونسرباشید این فلسفه به شما می گوید وقتی چیزی را از دست دادید ، خونسرد باشید.

این جمله را به یاد داشته باشید ” هر جا می روید، آن جا هستید”. به خودتان بیاموزید مرتب آرزو نکنید کاش در حای دیگری زندگی می کردید، یا به جای فرد دیگری بودید.و …. واقعیت این است که اگر مرتب آزرده می شوید و خشمگین می شوید که ای کاش اوضاع طور دیگری بود، یک روان خرابکار دارید!.

به هر حال عکس این مورد هم امکان دارد، چون اگر کمی حوصله داشته باشید می توانید با برخورد منفی مقابله کنید. روی زمان حال تمرکز کنید و از موقعیت فعلی لذت ببرید…..

? برای مشاهده کامل به [] مراجعه کنید ?
نویسنده : معتمد ? تاریخ : 12:36 ب.ظ ? نظرات ( ) ? لینک مطلب

صفحات دیگر سایت

عضویت در سایت

عطر ماه تولد پسران و دختران

 ™ Copyright © 2008  All rights reserved © Power By : javananbian2.mihanblog.com