تبلیغات

عضویت در سایت پرسش و پاسخ رایج جوانان

تبلیغات
عضویت در سایت
مطالب ارسالی
لینک دوستان
آمار و اطلاعات سایت
» بازدید های امروز : 1
» بازدید های دیروز : 1
» بازدید های این ماه : 1
» کل بازدید ها : 1
» تعدادکل مطالب ارسالی:
Free Page Rank Tool

بهترین هدیه به آقایان!

بهترین هدیه به عشق خود

تمامی مباحث و مطالب این وبسایت مطابق با کشور عزیزمان ایران می باشد 

آموزش کارامد افزایش قد

عضویت در سایت

» اهمیت پیش نوازی در رابطه جنسی و ازدواج
ارسال شده توسط : معتمد | در تاریخ : یکشنبه 2 اسفند 1388 | موضوع : سولات متداول و رایج و پاسخ آنان، 

آیا شما و همسرتان احساس می كنید كه زندگی مشتركتان میل و رغبت و گرما و انرژی خود را از دست داده است؟ آیا اشتیاق و فضای رمانتیك رابطه ی خود را از دست رفته تصور می كنید؟ تصور بر این است كه وقتی چند سال از زندگی مشترك دو نفر می گذرد، یك چنین حالتی بوجود می آید. اكثر زوج ها می گویند كه در ابتدا رابطه ی آنها خیلی گرم و پر شور بوده است؛ اما چه اتفاقی افتاده؟ چه چیزی شور و هیجان ابتدایی را از آنها گرفته؟ پاسخ این سوال كاملاً ساده و قابل درك است.  در ابتدای رابطه طرفین در حال درك و یافتن خصوصیات یكدیگر هستند.

 آنها تمایل دارند كه مرزها و محدوده های یكدیگر را شناسایی كنند. بیشتر زوج ها از زمانی كه با یكدیگر آشنا می شوند، تا وقتی كه با هم ازدواج می كنند، هیچ گونه رابطه ی جنسی با هم برقرار نمی كنند؛ اما آیا این امر بدان معناست كه در دروران عقد هم نمی توانند به هیچ وجه یكدیگر را لمس كنند؟ اصلاً؛ این دقیقاً همان كاری است كه در این دوران باید انجام دهند. آنها باید یكدیگر را لمس كرده و نوازش كنند. یكدیگر را در آغوش بگیرند و ببوسند. میل خود را نسبت به دیگری ابراز كنند، و به طرف مقابل نشان دهند كه احساس زیادی نسبت به او دارند.

زمانیكه زوجین به مرحله ی معاشقه برسند، از تحریك پذیری بالایی نسبت به هم برخوردار خواهند بود. این مسئله به دلیل امری فرای شیمی مطلوب فی ما بین بوجود می آید و می توان گفت كه بخش اعظمی از آن به دلیل نوازش كردن ها و در آغوش گرفتن ها بوجود می آید. دوران ابتدایی ازدواج سرشار است از حمام های آب گرم دو نفره و معاشقه های طولانی مدت. اما چرا پس از مدتی همه چیز ناپدید می شود؟

من تصور می كنم كه دلیل اصلی این امر كه میل و اشتیاق برای ارتباط جنسی پس از چندی در میان زوجین از بین می رود این است كه شركای جنسی دیگر برای هم جدید و باروح و پرنشاط نیستند.

زوجین دیگر مانند گذشته همدیگر را لمس نمی كنند، در آغوش نمی گیرند، و ناز و نوازش نمی كنند. به نظر می رسد كه فقط به این خاطر به رختخواب می روند كه ارضا شوند و هیچ چیز دیگر برایشان مهم نیست. آیا آنها فراموش كرده اند كه ارگاسم تنها بخش ناچیزی از ارتباط جنسی است؟

رابطه ی جنسی به این دلیل در ابتدای آشنایی از جذابیت بالایی برخوردار است چرا كه در آن نوازش و لمس كردن و در آغوش گرفتن زیادی وجود دارد. به این امور به طور كلی "پیش نوازی" اطلاق می شود؛ اما چقدر اتفاق می افتد كه زوج هایی كه برای 10 سال یا بیشتر با هم ازدواج كرده اند، چنین كارهایی را برای هم انجام دهند؟ اگر بخواهیم صادقانه به این پرسش پاسخ دهیم، باید بگوییم كه به ندرت چنین اتفاقی روی میدهد. چقدر اتفاق می افتد كه یكدیگر را در آغوش بگیرند و شیطنتت به خرج دهند؟ متاسفانه به ندرت.

اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد؛ شما اگر بیستمین سال زندگی مشتركتان را نیز می گذارانید این توانایی را دارید كه اشتیاق و تمایلی كه در ماه عسل داشتید را به زندگی خود بازگردانید! تنها چیزی كه به آن نیازدارید قدری پیش نوازی است.

در حقیقت پیش نوازی بخش مهمی از یك ارتباط جنسی موفقیت آمیز را تشكیل میدهد. چیزی است كه سبب می شود طرف مقابل بیش از پیش تحریك شود. حركت كوچكی است كه سبب می شود میل طرف مقابل به شما دو چندان شود. زمانیكه فقط به بستر رفته و همه چیز را با مقاربت شروع كنیم، نباید انتظار باشیم كه تحریك شویم و به اوج لذت جنسی دست پیدا كنیم. این امكان وجود دارد كه برخی از افراد حتی موفق شوند به ارگاسم نیز برسند، اما باید نیمی از وقت خود را صرف تحریك كردن خود و طرف مقابل بكنند.این كار فاصله زیادی با یك معاشقه ی رمانتیك دارد.

اما اگر ارتباط جنسی خود را با قدری پیش نوازی بیامیزید، آنوقت پیش از مقاربت هر دو نفر به مرحله ی تحریك شدگی می رسند. هر دو نفر آماده هستند، تمایل دارند و به اندازه ی كافی برانگیخته شده اند. این امر سبب می شود رابطه بهتری را برقرار كرده و هر دو نفر رضایت بیشتری را از ارتباط خود احساس كنند.

پیش نوازی چیزی نیست كه حتماً لازم باشد آنرا قبل از ارتباط جنسی شروع كنید. پیش نوازی را حتی می توانید صبح شروع كنید، حتی اگر تا پایان شب نتوانید رابطه ی جنسی برقرار كنید. به خاطر داشته باشید كه همان نوازش ها، در آغوش گرفتن ها و بوسه های كوچك هستند كه تمایل و برانگیختگی زیادی در طرف مقابل ایجاد می كنند. خوب شروع كنید و حتی زمانیكه در حال تماشای فیلم هستید دستتان را بر روی پای معشوقه تان بگذارید. بوسه های آرام و لطیف از او بگیرید و كمی شیطنت كنید و یا حتی خیلی زیاد... فقط فراموش نكنید كه مهمترین قسمت یك رابطه جنسی رضایت بخش، چیزی نیست جز.... پیش نوازی! .


? برای مشاهده کامل به [] مراجعه کنید ?
نویسنده : معتمد ? تاریخ : 07:56 ق.ظ ? نظرات ( ) ? لینک مطلب
صفحات دیگر سایت

عضویت در سایت

عطر ماه تولد پسران و دختران

 ™ Copyright © 2008  All rights reserved © Power By : javananbian2.mihanblog.com