تبلیغات

عضویت در سایت پرسش و پاسخ رایج جوانان

تبلیغات
عضویت در سایت
مطالب ارسالی
لینک دوستان
آمار و اطلاعات سایت
» بازدید های امروز : 1
» بازدید های دیروز : 1
» بازدید های این ماه : 1
» کل بازدید ها : 1
» تعدادکل مطالب ارسالی:
Free Page Rank Tool

بهترین هدیه به آقایان!

بهترین هدیه به عشق خود

تمامی مباحث و مطالب این وبسایت مطابق با کشور عزیزمان ایران می باشد 

آموزش کارامد افزایش قد

عضویت در سایت

» 11 قسمت بدن زنان كه دوست دارند نوازش شود
ارسال شده توسط : معتمد | در تاریخ : شنبه 1 اسفند 1388 | موضوع : مربوط به آقایون، 

خوشبختانه یكبار كه این كار را انجام دهید ، شروع به كاوش در اعمال جنسیتان خواهد كرد . البته این دال بر این نیست كه زنان دوست ندارند در نواحی سكسی بدنشان مورد نوازش قرار  بگیرند بلكه ، به معنای رفتن سراغ قسمتهای دیگر است و حالا شما باید چه كار كنید ؟

نواحی كه باید نوازش كنید


1-      سر

نه ، منظور سر مال شما یا مال او نیست . از سر انگشتان اشاره و انگشت وسطی برای گرفتن شقیقه هایش استفاده كنید و بعد ، با یك دست شروع به بازی كردن با موهایش كنید و سپس از كلیه انگشتان برای ماساژ دادن سرش استفاده كنید . (خیلی با ملایمت این كار را بكنید)

نكته =در هنگام نوازش ، سر را روی سرش را روی دامنتان بگذارید تا هم او راحت باشد هم بتواند واكنشهای متقابل انجام دهد.

2-      گردن

چه از دستهایتان استفاده كنید یا از دهانتان ، اغلب زنها وقتی مویشان را از روی گردنشان پس میزنید و به نرمی آن را نوازش میكنید ، میبوسید ، میلیسید و یواش گاز میگیرید بسیار لذت میبرند .

نكته = وقتی به نزدیكی استخوان ترقوه میرسید ، این نواحی را ببوسید ولیس بزنید .

3-      پشت

من نمینوانم به شما بگویم به زنم چه میگذرد وقتی او را به پهلو میخوابانم در حالیكه پشتش به طرف من است ، و به نرمی پشتش را از بالا به پایین میلیسم و میبوسم .

نكته =وقتی شروع میكنید سعی كنید به بهترین صورت نه تنها پوستش را بلیسید بلكه به آرامی تمام موهای ریز روی پوستش را بلیسید ضمن اینكه بازوهایتان را به دور كمرش حلقه كرده اید ( حتما از پسش بر خواهید آمد) .

4-      رانها

چه او لخت باشد یا لباس ص.ك.صی پوشیده باشد ، پاهایش را از هم باز كنید و چند دقیقه با دست و لبهایتان به نوازش داخل و خارج رانهایش بپردازید . (گاز نگیرید ) و از ... هم فاصله بگیرید .... البته فعلا .

5-      پشت زانوها

در حالیكه او به پشت دراز كشیده است و یك پایش رابالا برده ، آنرا در امتداد بدنتان قرار داده و به سراغ قسمت پشت زانوها بروید . ببوسید و به آرامی این نواحی و اطرافش را بلیسید . اگز روی شكم خوابیده است ، كار شما راحتتر میشود .

نكته = گاز نگیرید یا خیلی محكم نلیسید كه این نواحی حساس هستند و صرفا در چنین قسمتهایی قفط نوازش كنید .

6-      دستها

دستش را بگیرید ، طوری كه كف دستها رو به بالا باشد و با هر دو شصت به ملایمت كف دستش را نوازش كنید ضمن اینكه بقیه انگشتانتان همزمان سمت دیگر را نوازش میكند . كم كم به سمت پایین پیشروی كنید تا كل دست را نوازش كنید .

نكته = انگشت وسطی او را در دهانتان قرار دهید و با ملایمت بمكید و سپس از او بخواهید همین كار را برای شما انجام دهد ...اما نه برای انگشت شما .

7-      مچها

دستش را طوری بگیرید  كه كف دست به سمت بالا باشد ، در حالیكه از وقایع روزانه اش میپرسید سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حركت دهید . پس از چند دقیقه نوازش كردن ، با لبها ، دندانها وزبانتان قسمت داخلی مچش را بلیسید و به نرمی گاز بگیرید .

نكته = وقتی كه مچش را میبوسید ، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگیرید .

8-      گوشها

به سراغ گوشش بروید  و جمله ای نظیر "امشب شب توست " زمزمه كنید و سپس  نرمه گوشش را داخل دهانتان بگیرید  و حسابی خیسش كنید ، سپس سراغ قسمت بالایی گوشش رفته و یواش با دندان گاز بگیرید .

نكته = قبل از انجام هر كاری ، با انگشتانتان  به آرامی موهایش را از روی گوشش كنار بزنید ، سپس روی گردنش به سمت بالا نفس بكشید تا به محل مذكور برسید .

9-      شكم

دور كمرش را با هر دو دست بگیرید و وقتی به اندازه كافی به شكمش نزدیك شدید  بوی عطرش را استنشاق كنید . بعد شكمش را از یك سمت تا سمت دیگر ببوسید وگاه گاه با زبانتان آنرا بلیسید.

نكته = اطراف نافش را بلیسید و به آرامی‌نوك دماغتان را روی آن بمالید .

10-   زانوها

چه در حال معاشقه باشید یا فقط شروع به نوازش كرده باشید ، قرار دادن زانوهایش روی شانه هایتان و مالش آنها راه خوبی برای تحریك احساسات اوست . هر كدام از زانوها را با دستانتان نوازش كرده و سپس آنها را از سمتی به سمت دیگر ببوسید .

نكته = هنگام بوسیدن زانوها با دست ساق پایش رابالا و پایین ببرید . و مجددا ، به هیچ وجه از دندانهایتان استفاده نكنید .

11-  پاها

چه بعنوان  بخشی از معاشقه یا آرامش بخشیدن به او پس از یك روز سخت ، مالش پاهای یك زن به طرز باور نكردنی شما را به اهدافتان خواهد رساند . كمی روغن ماساژ یا كرم بدن روی دستتان گذاشته و به هم بمالید تا گرم شود و با مالش كف پاهایش شروع كنید . به آرامی  به سمت پنجه ها و سپس به سمت پاشنه بروید .

نكته = مدت زمانی را به مالش دادن اطراف پاهایش اختصاص دهید و مواظب قلقلك ندهید واگر پاهایش تمیز هستند و شما نیز سر حال هستید ، آن پنجه های كوچك زیبا را بمكید (قبل از كرم یا روغن )

حالا برویم سراغ اصل مطلب

خواه برای عشقبازی باشد یا فقط بخواهید پیشاپیش او را آماده كرده باشید بدین ترتیب او با جلب توجه شما روی قسمتهایی از بدنش غیر از.... ، شما را متوجه میكند كه این قسمتها نیز باعث نحریك میشود .علاوه بر این ، او انگیزه پیدا میكند كه وقتی برای قسمتهایی از بدنتان غیر از ....و بیضه هایتان صرف كند .... با اینكه شاید شما با همان قسمتها نیز ارضا شوید .

تا بعد ، از كند و كاوتان لذت ببرید .

? برای مشاهده کامل به [] مراجعه کنید ?
نویسنده : معتمد ? تاریخ : 09:12 ق.ظ ? نظرات ( ) ? لینک مطلب
صفحات دیگر سایت

عضویت در سایت

عطر ماه تولد پسران و دختران

 ™ Copyright © 2008  All rights reserved © Power By : javananbian2.mihanblog.com