تبلیغات

عضویت در سایت پرسش و پاسخ رایج جوانان

تبلیغات
عضویت در سایت
مطالب ارسالی
لینک دوستان
آمار و اطلاعات سایت
» بازدید های امروز : 1
» بازدید های دیروز : 1
» بازدید های این ماه : 1
» کل بازدید ها : 1
» تعدادکل مطالب ارسالی:
Free Page Rank Tool

بهترین هدیه به آقایان!

بهترین هدیه به عشق خود

تمامی مباحث و مطالب این وبسایت مطابق با کشور عزیزمان ایران می باشد 

آموزش کارامد افزایش قد

عضویت در سایت

» کگل چیست؟
ارسال شده توسط : معتمد | در تاریخ : پنجشنبه 29 بهمن 1388 | موضوع : مسائل جنسی زنان و مردان، 

کگل چیست؟

کگل به مجموعه تمرینات ساده ای اطلاق می گردد که برای اولین بار در سال 1940 توسط دکتر آرنولد کگل ابداع شده و به منظور تقویت ماهیچه های ناحیه لگنی انجام می شود. انجام این تمرینات در تقویت ارگانهای جنسی مجاری ادراری، مثانه و مقعد موثر بوده فوائد زیر را در بر دارد :
   


افزایش جریان خون در ناحیه دستگاه تناسلی و بهبود کیفیت ارگاسمافزایش قدرت در کنترل انزال

کاهش دفع غیر ارادی ادرار در هنگام عطسه و خنده

علت ضعف ماهیچه های لگنی چیست؟ 

زایمان، سن، یائسگی و یا از دست دادن هورمون استروژن در زن، دیابت، چاقی زیاد، بلند کردن اجسام سنگین به مدت طولانی، عفونت های ادراری و جراحی پروستات در مرد از جمله علل ضعف ماهیچه های لگنی مطرح گردیده اند.

کیفیت انجام تمرینات کگل

تمرینات کگلی بسیارآسان بوده و چنانچه متناوباٌ انجام پذیرند نتایج بسیار قابل توجهی را در بر خواهد داشت. تمرینات کگل ابتدا باید با تشخیص صحیح ماهیچه های لگنی توسط فرد آغاز گردد که معمولا باید همان ماهیچه هایی شناسایی و تقویت گردند که هنگام دفع ادرار از آنها استفاده می گردد. بابه درون کشیدن این ماهیچه ها و نگاه داشتن آنها به مدت چند ثانیه نتایج دلخواه بعد از 3 تا 6 هفته حاصل خواهد گشت . افراد می توانند این تمرینات را در حالت خوابیده و ریلکس انجام دهند حتی هنگام رانندگی ، انجام کارهای منزل ، تماشای تلویزیون نیز می توان با این ماهیچه ها کار کرده این تمرینات را جزء عادت روزانه و همیشگی خود ساخت. آنچه افراد در پی انجام تمرینات کگل اظهار داشته اند بهره وری از میل جنسی بیشتر ، ارگاسم قوی تر ، افزایش کیفیت لذت جنسی در هر دو جنس و از بین رفتن نشت های ادرای بوده است.

ماهیچه PC - pubococcygeus
ماهیچه سلامت لگن خاصره در بدن برای هم مردان و هم زنان دارای ضرورت می باشد . اما باور کنید این تمام کاری نیست که این ماهیچه انجام میدهد. شما ناچارید این ماهیچه را در بهترین حالت حفظ کنید تا راندمان

صک صی خود را ارتقاءدهید. خانمها وآقایان دفعه بعد که در دستشوئی مشغول ادرار کردن هستید، سعی کنید جریان ادرار را متوقف کنید .میتوانید؟ اگر نه، پس لازم است هر چه زودتر شروع به تمرین کنید. همان ماهیچه ای که با منقبض شدنش ادرار در حال جریان شما قطع میشود مد نظر ماست . پس مثل همیشه ادرار را رها کنید و سعی کنید جلو ادرار را بگیرید
  تست دیگر برای آقایان وقتی تحریک شده اید آلت شما نعوظ کامل دارد ، آیا میتوانید ماهیچه PC را جمع کنید و کاری کنید که آلت شما در واقع بجهد؟ یعنی با انقباض الت شما بالا میپرد و شما میتوانید آنرا با انقباض و انبساط ماهیچه مذکور بالا و پایین کنید اگر نه، من فکر میکنم موضوع این دفعه خیلی بدرد شما بخورد. 

خانمها ( البته اگر باکره نیستید ) دو انگشت اشاره و وسط خود را وارد واژن کنید و وحالا مثل همان تمرین نگه داشتن ادرار را انجام دهید ، ( البته نه هنگام ادرار ) باید فشار انقباض عضله لگنی را حس کنید به این ترتیب که جداره پایین واژن شما به انگشتانتان فشار بیاورد البته نه زیاد ( مگر pc قدرتمندی داشته باشید ) ابن تمرین فقط برای است که انقباض این عضله را با سفت کردن شکم اشتباه نگیرید ، هر چند اوایل این تمرینات شکم هم منقبض میشود ولی کم کم حرفه ای میشوید . 

توجه کنید که نگه داشتن ادرار برای پیدا کردن این عضله یکی یا دوبار بیشتر انجام نشود چون نگه داشتن ادرار هنگام خروج بسیار کار غلطی است و باعث برگشت ادرار به مثانه و بعضی مشکلات مجاری اداری میشود پس این نگه داشتن ادرار فقط برای شناسایی انجام میشود .این ماهیچه چه کارهائی میتواند انجام دهد
تمرین دادن این ماهیچه بطور منظم مدت زمان معاشقه و آمیزش شما را افزایش داده و لذت شما را زیادتر می کند . بعضی ها میگویند که مردانی که PC سالمی دارند میتوانند یک حوله روی آلت راست شده شان قرار دهند و ماهیچه آنرا بالا و پایین ببرند . شما هم میتوانید از یک دستمالدستی یا دستمال گردن استفاده کنید.


PC هر چقدر که بیشتر کار کنید عضله شما بهتر عمل کرده و مستحکم تر میشود . ماهیچه میتواند به شما کمک کند تا راست کردن و ارگاسم خود را بهتر کنترل کنید . اما مثل هر کار دیگری احتیاج به نظم و ترتیب در این کار هم هست.

تعیین محل ماهیچه
همانطور که گفته شد، توقف جریان ادرار در بین راه، میتواند به شما کمک کند که بفهمید چه
استفاده می کنید . سعی کنید ادرار کردن خود را تا سه بار متوقف کنید تا PC موقع از ماهیچه
مطمئن شوید که متوجه مکان این ماهیچه شده اید.
علاوه بر این، اگر چه این روش خیلی عملی بنظر نمی رسد، اگر یک انگشت خود را در مقعدتان فرو کنید و سعی کنید ماهیچه PC را منقبض کنید،
بدین ترتیب شما متوجه انجام این کار خواهید شد، زیرا انگشت شما انقباض (فشار) مقعدتان را احساس خواهد کرد . همیشه سعی کنید که شما PC ماهیچه های دیگرتان (مثل ران، پشت و شکم ) را آزاد نگهدارید . فراموش نکنید که هر چه قویتر باشد، صک ص لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد. پس بیائید تمرینات را شروع کنیم. 


مجموعه های مختلفی از تمریناتی که می توانید انجام دهید وجود دارد . آن دسته ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است و بطور منظم انجامش می دهید . به زنتان هم بگوئید آنها را انجامدهد؛ زیرا همان مزایائی که برای شما دارد برای ا و نیز دارد . همیشه بخاطر داشته باشید که بایدبقیه ماهیچه هایتان را راحت نگهدارید. (از حرکتهای آنی پرهیز کنید).


: تمرین 1
خود را با تناوب 10 ثانیه ای منقبض و آزاد کنید – یعنی 10 ثانیه وقفه PC به سرعت ماهیچه
در نظر بگیرید. همین عمل را با وقفه های 30 ثانیه ای انجام دهید.
را منقبض و آزاد کنید. 10 بار پشت سر هم. PC ، برای 5 ثانیه با وقفه های 5 ثانیه ای بین آنها
را برای 30 ثانیه سفت کنید و برای 30 ثانیه آزاد کنید – 3 بار پشت سر هم. PC ماهیچه
دوباره به مرحله اول برگردید و تکرار کنید. در طول روز اینکار را مرتب انجام دهید.


: تمرین 2
5 بار ماهیچه خود را سفت کنید، سپس آزاد کنید. 10 بار اینکار را تکرار کنید.
10 بار سریع ماهیچه را منقبض و آزاد کنید. 3 بار تکرار کنید.
10 بار شل و سفت کردن ماهیچه را در فاصله های زمانی بلند و کوتاه انجام دهید. 3 بار تکرار کنید.
ماهیچه تان ر ا سفت کنید و تا جائی که می توانید نگهدارید . سعی کنید زمان خود را به 120 ثانیهبرسانید (نترسید، این فقط 2 دقیقه است).


: تمرین 3
بطور کامل ماهیچه را جمع و سپس آزاد کنید و این کار را بارها و بارها انجام دهید . با یک
دست 30 تائی شروع کنید و کم کم تا 100 تا افزایش دهید.
است که PC تا جائی که میتوانید ماهیچه را جمع کنید (البته مطمئن شوید که این فقط
منقبض می کنید ). برای 20 ثانیه نگهدارید، و سپس برای 30 ثانیه به آن استراحت بدهید . اینکار را5 بار تکرار کنید.


: تمرین 4
ابتدا عمل منقبض و آزاد کردن ماهیچه را برای مدت 2 د قیقه در روز شروع کنید و بطور منظم
تا 20 دقیقه و حداقل 3 بار در روز افزایش دهید . سرانجام باید به رکورد حداقل 200 بار در هر
جلسه دست پیدا کنید.

این تمرینات تمرینات بر پایه تعداد انقباضات بود . همینطور میتوانید بر اساس زمان هم تمرین کنید .

اول با 5 ثانیه شروع کنید . 5 ثانیه انقباض و 10 ثانیه استراحت . حداقل 2 دقیقه مرتب ادامه بدید . بعد 5 ثانیه انقباض و 5 ثانیه استراحت . حداقل 2 دقیقه . اگر نتوانستید تمرکز کنید کمی استراحت کنید ودوباره شروع کنید .

بعد 10 ثانیه انقباض  و 10 ثانیه استراحت . باز حداقل 2 دقیقه . حالا سعس کنید 30 ثانیه منقبض نگه دارید و بعد استراحت کنید .

حالا 10 ثانیه انقباض و 5 ثانیه استراحت باز حداقل 2 دقیقه .

حالا چند بار 30 ثانیه انقباض را تمرین کنید بین هر انقباض بیشتر از 30 ثانیه استراحت نکیند .

از این به بعد از تمرینات 5 ثانیه 10 ثانیه  و15 ثانیه با استراحتهای ابتدا به همان اندازه انقباض وبعد کم کردن زمان استراحت ماهیچه رو گرم کنید و بعد ببینید تا چقدر میتونید تمرینات 30 ثانیه ، 45 ثانیه ، 60 ثانیه و بیشترو تکرار کنید با استراحت ازاد ولی نه زیاد حداکثر 1 دقیقه . هر روز میبینید که زمان بیشتر وتعدا بیشتری میتونید اینکارو بکنید . اقایون شدیدا متوجه نعوظ کاملتر و محکم تر میشن بعد چند روز .  

چند نکته درمورد تمرین زمانی :

لازم نیست حتما با این ریتم انجام بدهید میتونید فقط برای چن روز تمرین اولو انجام بدید و بعد تمرینات بعدی . البته اگر با نظم شروع کنید و هر روز همینطور از کم شروع کنید و جلو برید و تمام تمریناتو یکپارچه انجام بدید خیلی سریع نتیجشو میبیند به طوری که ممکنه بعد 2 یا سه روز بخاطر انقباض عضله مربوطه کمی احساس درد کنید درست مثل اینکه یه آدم تنبل شروع به ورزش کرده باشه و بعدش گرفتگی عضلانی پیدا میکنه . پس نگران نشید و ادامه بدید این گرفتگی دو تا خاصیت داره یکی اینکه باور میکنید  کارتون اثر داشته و چون ماهیچه منقبض هست خیلی بهتر حسش میکنید و برای تمرینات روزهای بعد تمرکز بیشتری دارید .

توجه کنید شکمو منقبض نکیند هر چند اوایل کمی شکم هم منقبض میشه . 
در هر زمان، در هر کجا
به یاد داشته باشید که چون شما در هر زمان و در هر کجا می توانید این تمرینات را انجام
دهید، قطعا هیچ بهانه ای برای کنار گذاشتن تمرینات ندارید . هیچ کس نمیتواند بفهمد که شمادارید ماهیچه تان را جمع می کنید، مگر اینکه شما مثل آدمهای ساده لوح در حین انجام آن لبخندبزنید.


از آنجائیکه این ماهیچه سریعا التیام می یابد، شما بزودی متوجه خواهید شد که با آلت سفت
شده تری از خواب بیدار میشوید و اینکه احساس شهوت شما افزایش می یابد. 
من شخصا پیشنهاد می کنم که در یک روز مشخص برای تمام عمر تمرینات خود را کامل کنید .
توانائی های جنسی شما و کنترلتان شدیدا بهبود یافته و متوجه خواهید شد که آلتتان محکمتر و سفت تر می گردد . علاوه بر این میزان جهش آب منی شما خیلی زیاد میشود . 
یادتان باشد که آثار این تمرینات در سری اول انجام آن بروز نمی کند . این نیاز به زمان دارد و مثل
هر ماهیچه ای که شروع به تقویت آن می کنید نیاز به تمرین منظم دارد.

خب این تمرینات بین اقایون وخانومها مشترکه و هردو میتونن انجام بدن . 

اما این کار تمرکز میخواد و اول سخت به نظر میاد .

خانوما راحت شدن به وسیله دستگاه Golden kegel . 

این یکی از برندها برای این دستگاهه و با مارکهای مشابه دیگری و شاید با قدری تفاوت  ظاهری هم ببینید .

انتخاب باشماست

کیگل بک تمرین واژنی با مقاومتهای زیادشونده می باشد که طراحی شده جهت تمرین و تقویت عضلات لگنی pelvic floorمی باشد.


کاربرد منظم کیگل باعث افزایش توانایی عضلات واژن می شود.

این دستگاه جدید باعث کمک به استحکام و تقویت عضلات pubococcygeal می شود که تحت عنوان عضلات pc شناخته می شوند که باعث شکل دادن hammock یا sling می شوند که پایین کلیه اندامهای لگنی قرار دارند و وظیفه کنترل 1- جریان ادرار. 2- حمایت از مثانه و رحم و مقعد را دارد.Golden kegelبرپایه اصول تمرینات مقاومتی زیادشونده استوار می باشد که جهت بهبود و ترمیم عضلات ضعیف بسیار ضروری می باشد.

مقاومت زیاد شونده نوعی از تمرینات می باشد که معمولا" در مراکز توانبخشی، پزشکی، باشگاههای ورزشی و کلوپهای سلامتی دیده می شود.

هدف از استفاده از Golden kegel، تقویت عضلات واژینال می باشد که معمولا" در اثر زایمان، کمبود استفاده، بالا رفتن سن، تغییرات هورمونی و اختلالات عصبی و دیگر دلایل بوجود می آیند
مزایای استفاده از کیگل Golden kegel
-کنترل بی اختیاری ادرار تنشی.
-بهبود عملکرد جنسی بانوان
-رفع درد در هنگام مقاربت در خانمها

نشتی ناچیز ادرار هنگام خندیدن، سرفه کردن، عطسه کردن یا انجام فعالیتهای فیزیکی بی اختیاری ادرار تنشی نام دارد 

میلیونها زن، بی اختیاری تنشی را تجربه کرده اند و میلیاردها دلار سالانه جهت درمان های دارویی و جراحی برای بهبود این مشکل زنان هزینه می گردد.

Golden kegel ارائه یک درمان کاملا" طبیعی ، ارزان قیمت و غیرتهاجمی جهت بهبودعلائم بی اختیاری تنشی را می دهد.

بعد از گذشت تنها چند هفته استفاده از Golden kegelزنان با بی اختیاری ادرار تنشی قادر به کنترل مثانه خود خواهند بود.

یکی از نکات مهم دیگه که تقویت این ماهیچه برای خانوما به ارمغان میاره تنگی واژن هست که هم خودشون اینو میخوان هم همسرشون . تقویت این ماهیچه به خوبی میتونه واژنو تنگتر کنه و ارتباطو بسیار لذتبخش تر کنه .

------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقایون با تمرینات کگل میتونن ارگاسم خیلی شدیدتر با تشنج عضلانی خیلی لذتبخش تر . خروجی منی با فشار خیلی بیشتر و به اصطلاح تیز تر همینطور درمان وبهبود زود انزالی ، محکم تر شدن آلت به میزان کاملا محسوس 

که هم برای مرد لذتبخش و هم حس قدرت داشتن برای ارضاء شریک جنسی به او میدهد . و از طرفی حفظ نعوظ برای مرد و افزایش پرخون شدن آلت وبه طبع قدری حجیم شدنش و البته لذت هر چه بیشتر زن ، برای اینکه آلت مرد دقیقا همون چیزی شده که او دوست دارد .

البته هنوز مثل دستگاهGolden kegel که برای خانومها ساخته شده مشابه درستی برای مردان وجود نداره چون شکل لگن مرد وزن متفاوته و وجود واژن این امکانو داده که دسترسی به سطح ماهیچه کف لگن (PC) زن فراهم باشه . خانوما همه در هر سنی ( البته به شرط باکره نبودن ) خوبه که از این وسیله استفاده کنن چون هم نزدیکی رو برای خودشون و هم همسرشون خیلی لذتبخش تر و کنترل شده تر میکنن . 

Golden kegel رو  میتونید از بسیاری از فروشگاههای اینترنتی ایران تهیه کنید .

برای اینکه از خرید اینترتی مطمئن بشید از فروشگاههایی خرید کنید که سرویس پرداخت در محل دارن . تا وقتی محصول به دستتون رسید پولو به مامور پست بدید و کلاه سرتون نره . تازه اگه موقع تحویل مرسوله آسیب دیده باشه یا اصلا منصرف شده باشید تا اونموقع میتونید تحویل نگیرید وبگید برش گردونه . معمولا فرستنده بسته رو با پوشش بدون تصویر و بسته بندی میکنه تا حریم خریدار محفوظ باشه . میتونید قبل خرید از این بابت از فروشنده جویا بشید و مطمئن بشید .

تصاویر دیگه ای از این دستگاه براتون میذارم .


این وسیله با برند های مختلف و گاهی قدری متفاوت در دنیا تولید میشه بعضی از این برند ها  kegel master , golden kegel , Kegel Pro  , KegelMaster2000 , هست در این مورد میتونید خودتون تحقیق کنید . البته تو ایران بعید میدونم بیشتر از یک برند موجود باشه . لطفا اسم هرکدومو جستجو کنید وحداقل عکساشو ببینید که چه فرقی دارن باهم . 

 کلا چند نوع ابزار مختلف این کار هست برای خانوما که میتونید جستجو کنید و ببنید . این مورد از این جهت که در ایران در دسترس هست انتخاب شده البته تا جایی که من اطلاع دارم ، و شاید مدلهای دیگه هم موجود باشن . اگر احساس نیاز شد کار با وسایل دیگر هم در پست های بعدی برای تقویت این عضله سحرآمیز اموزش داده میشود .

خانمها توجه کنند :

حداقل تا 6 هفته بعد از زایمان طبیعی یا داشتن عفونتهای واژینال و نیز خانومهای باردار همینطور کسانی که افتادگی شدید رحم و مثانه دارن و یا داشتن التهاب دهانه رحم یا سرطان رحم  نباید از این وسیله یا هر وسیله دیگری استفاده کنند ( مگر تحت نظر پزشک ، البته در مجموع در هر زمینه ای از مسائل زناشویی همیشه یک پزشک مشاور

مطمئن و به روز که باهاش راحت باشیدو در کنارتون داشته باشید )

تصمیم نهایی همیشه با شماست پس تحقیق ومشورتو تو این امور از خودتون دریغ نکنید . 
? برای مشاهده کامل به [] مراجعه کنید ?
نویسنده : معتمد ? تاریخ : 04:01 ب.ظ ? نظرات ( ) ? لینک مطلب
صفحات دیگر سایت

عضویت در سایت

عطر ماه تولد پسران و دختران

 ™ Copyright © 2008  All rights reserved © Power By : javananbian2.mihanblog.com